Karel Svolinský - Baletka

Kombinovaná technika, 43x30 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Svolinský 71. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

43664. Baletka
Dražba ukončena:29.04.2020 19:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč