Karel Šustek

67868. Městské střechy

popis: Olej na kartonu, 39x30 cm. Signováno vpravo dole K. Šustek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Pitíně u Uherského Brodu roku 1012.
Malířství soukromě studoval v Zářebu u G. Risnera a poté v Antverpách na akademii. Působil v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen