Karel Šupka - S koňmi na poli

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

308243. S koňmi na poli
Dražba ukončena:10.04.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč