Karel Šupka

308243. S koňmi na poli

popis: Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč