Olej na překližce, 49x63 cm. Signováno vpravo dole K. Sup. Rámováno.
Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1897 - 1973
Český malíř, grafik a učitel.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.