Karel Šulc - Pohled na Hradčany od Novotného lávky

Akvarel, 49x69 cm. Signováno dole uprostřed Karel Šulc. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 80 cm

116221. Pohled na Hradčany od Novotného lávky
Dražba ukončena:19.05.2024 20:36:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč