Karel Šulc - Pohled na Český Krumlov

Akvarel, 40x29 cm. Signováno vpravo dole Karel Šulc 36. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

72258. Pohled na Český Krumlov
Dražba ukončena:23.01.2022 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč