Karel Šulc - Párové obrazy - Pražské motivy

Akvarely, 30x40 cm. Signovány vpravo dole Karel Šulc Rám, sklo.

Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 48 cm

124337. Párové obrazy - Pražské motivy
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:29.09.2024 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč