Karel Šulc - Karlův most

Akvarel, 24x18 cm. Signováno vpravo dole Karel Šulc 1920. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

117705. Karlův most
Dražba ukončena:16.06.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč