Karel Stolař - Praha z Letné

Litografie, 32x48 cm, signováno vpravo dole K. Stolař, volný list.

12946. Praha z Letné
Dražba ukončena:11.10.2017 20:21:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.10.2017 20:16:29 1825