Karel Stolař

12946. Praha z Letné

popis: Litografie, 32x48 cm, signováno vpravo dole K. Stolař, volný list.

dražba ukončena: 11.10.2017 20:21:29

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 11.10.2017 20:16:29 1825