Karel Štika - Voják se svou milou

Kresba, 28x20 cm. Signováno dole uprostřed K. Štika. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1975
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Švabinského. Věnoval se převážně grafické tvorbě. Jeho díla jsou zastoupena mimo jiné v Národní galeriii a v Alšově jihočeské galerii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

61528. Voják se svou milou
Dražba ukončena:15.07.2021 21:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.07.2021 18:11:23 200