Karel Štika - Ležící kráska

Kombinovaná technika, 39x57 cm. Signováno vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1898 - 1975
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Švabinského. Věnoval se převážně grafické tvorbě. Jeho díla jsou zastoupena mimo jiné v Národní galeriii a v Alšově jihočeské galerii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

116343. Ležící kráska
Dražba ukončena:26.05.2024 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč