Karel Štědrý - Trans

Kombinovaná technika na plátně, 45x37 cm. Signováno vzadu Štědrý. Nerámováno.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1985
Malíř, grafik. Studoval na Vyšší odborné škole Václava Hollara propagační grafiku a na VŠUP v Praze malbu u Stanislava Diviše. Začínal tvořit ve stylu geometrické abstrakce, v jeho pracích se dále objevuje zájem o klasickou modernu, architekturu, ale také o pop-kulturu (grafitti, hip-hop, break-dance, počítačové hry). Spoluzakládal skupinu Obr, získal cenu Arskontakt, spolupracoval se Stanislavem Kolíbalem na realizaci jeho výstavy v československém pavilonu na bienále v Benátkách. Podobně jako prof. Kolíbal, zabývá se úpravami knih a katalogů jiných umělců a instalacemi výstav.

130831. Trans
Zbývá:13 dnů, 16 hodin
Konec dražby:12.12.2024 22:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč