Karel Srp - Brambořík

Olej na dřevě, 55x42 cm, signováno vpravo dole K. Srp, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1893 - 1986
Malíř, grafik, pedagog. Studoval na UMPRUM v Praze. Pedagogicky působil na reálném gymnáziu v Bratislavě. Ve volné tvorbě se věnoval krajinomalbě a grafice. Vystavoval s Uměleckou besedou slovenskou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

12379. Brambořík
Dražba ukončena:20.09.2017 20:51:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč