Karel Špillar

58035. Ženský akt

popis: Kombinovaná technika - kresba, 38x16 cm. Signováno vlevo dole K. Špillar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 3 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 700 Kč