Karel Špillar - Violista

Kresba, 20x15 cm. Signováno a popsáno vpravo dole tužkou s věnováním Mistru Moravcovi Karel Špillar v Peci pod Čerchovem 1921. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

48103. Violista
Dražba ukončena:17.09.2020 19:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč