Karel Špillar - U kostela

Olej na plátně, 39x43 cm. Signováno vlevo dole Karel Špillar. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

35220. U kostela
Dražba ukončena:25.09.2019 21:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč