Karel Špillar - Studie rukou

Kresba, 26x35 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

31606. Studie rukou
Dražba ukončena:15.05.2019 19:09:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.05.2019 22:24:32 1855