Karel Špillar - Socha v rozkvetlé zahradě

Olej na plátně, 45x40 cm. Signováno vlevo dole Karel Špillar 1929. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

33761. Socha v rozkvetlé zahradě
Dražba ukončena:26.06.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč