Karel Špillar - Sedící dívka

Kresba, 43x44 cm. Signováno vlevo K. Špillar. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

71504. Sedící dívka
Zbývá:9 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 600 Kč