Karel Špillar - Při koupání

Kresba, 22x16 cm. Signováno vlevo dole tužkou K. Špillar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

48385. Při koupání
Dražba ukončena:26.08.2020 19:33:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč