Karel Špillar - Pohled z Pece na Hrádek a Trhanov

Litografie, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Karel Špillar 1929 a razítko z pozůstalosti Karla Špillara. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

106558. Pohled z Pece na Hrádek a Trhanov
Dražba ukončena:03.12.2023 21:44:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč