Karel Špillar - Pamětní list Legií

Litoofset+fotografie legionáře Františka Veselého. Na grafickém listu vepsána historie jeho účasti ve světové válce. 42x57 cm. Signováno vlevo dole K.Špillar. Datováno 1919. Dobový rám se státním znakem.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

41591. Pamětní list Legií
Dražba ukončena:11.03.2020 21:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč