Karel Špillar - Koupání

Kolorovaná litografie, 34x20 cm. Signováno vlevo dole K. Špillar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

22507. Koupání
Dražba ukončena:26.09.2018 22:06:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč