Karel Špillar - Koupání

Nejdelší strana: 33 cm

Olej na kartonu, 20x21 cm. Signováno vlevo dole Karel Špillar. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

posouzeno znalcem
119706. Koupání
Zbývá:27 dnů, 0 hodin
Konec dražby:31.07.2024 21:46:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč