Karel Špillar - Dudák u kapličky

Akvarel, 40x30 cm. Signováno vpravo dole K. Špillar. Rám, sklo.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

31044. Dudák u kapličky
Dražba ukončena:24.04.2019 21:29:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč