Karel Špillar - Dostaveníčko

Olej na kartonu, 35x27 cm. Signováno vlevo dole K. Špillar. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis zakoupeno na aukci Agnesa v Praze 18.7. 1986. Pozdější ateliérová signatura.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
150906. Dostaveníčko
Dražba ukončena:10.12.2025 22:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč