Karel Špillar - Dáma v parku

Nejdelší strana: 68 cm

Pastel, 46x30 cm. Signováno dole uprostřed Karel Špillar. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
72963. Dáma v parku
Dražba ukončena:24.02.2022 20:28:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč