Karel Špillar - Červené květy ve váze

Olej na kartonu, 58x45 cm. Signováno vpravo dole Karel Špillar. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1871 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1.600.000 Kč.

posouzeno znalcem
154077. Červené květy ve váze
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:36:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč