Karel Souček (*1915) - Zasněná

Kresba, 50x66 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 77. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

53049. Zasněná
Dražba ukončena:26.11.2020 21:35:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč