Karel Souček (*1885) - Ve městě

Olej na plátně, 74x59 cm. Signováno vlevo dole K. Souček 64. Rám.

o autorovi: 1885 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

34041. Ve městě
Dražba ukončena:27.06.2019 20:36:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč