Karel Souček (*1915) - Ulice

Olej na kartonu, 40x57 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 63. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Zezadu štítek.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
89744. Ulice
Dražba ukončena:23.02.2023 20:49:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč