Karel Souček (*1915) - U lůžka

Kombinovaná technika, 44x61 cm. Signováno vlevo dole K. Souček 67. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

52878. U lůžka
Dražba ukončena:25.11.2020 22:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč