Karel Souček (*1885) - Továrna

Akvarel na papíře, 28x40 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 71. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1885 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

58742. Továrna
Dražba ukončena:29.04.2021 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč