Karel Souček (*1915) - Sedící dívka

Olej na kartonu, 65x50 cm. Signováno vpravo dole K. Souček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
94775. Sedící dívka
Dražba ukončena:31.05.2023 23:14:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč