Karel Souček (*1915) - Sedící akt

Akvarel, 55x40 cm. Signováno vlevo dole K.Souček 64. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

42585. Sedící akt
Dražba ukončena:26.03.2020 22:20:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč