Karel Souček (*1915) - Rodina

Akvarel, 28x20 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 46. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
85117. Rodina
Dražba ukončena:27.10.2022 20:29:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč