Karel Souček (*1915) - Poloakt dívky

Olej na plátně, 80x61 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 76. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Publikováno v katalogu Metamorphoses 2013. Pozdější ateliérová signatura.

Nejdelší strana: 94 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
125401. Poloakt dívky
Dražba ukončena:31.10.2024 22:20:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč