Karel Souček (*1915) - Pohled na Poldovku

Olej na kartonu, 48x63 cm. Signováno vlevo dole nezřetelně K. Souček 50. Rámováno.

Nejdelší strana: 79 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

posouzeno znalcem
117404. Pohled na Poldovku
Zbývá:6 dnů, 17 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:10:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 01.06.2024 23:09:18 51