Karel Souček (*1885) - Podzimní cesta

Olej na plátně, 55x69 cm, signováno vpravo dole Karel Souček, signováno vlevo dole K. Souček, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1885 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

8781. Podzimní cesta
Dražba ukončena:29.03.2017 21:30:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč