Karel Souček (*1915) - Podvečer v krajině

Olej na plátně, 51x61 cm. Signováno vpravo dole Karel Souček 48. Rámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
121233. Podvečer v krajině
Dražba ukončena:28.08.2024 20:37:50
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč