Karel Souček (*1915) - Motiv z nádraží

Akvarel, 40x43 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 44. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

62491. Motiv z nádraží
Dražba ukončena:29.07.2021 19:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč