Karel Souček (*1885) - Most

Olej na sololitu, 69x50 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 48. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1885 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

29652. Most
Dražba ukončena:27.03.2019 21:46:35
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč