Karel Souček (*1915) - Milenci s knihou

Kombinovaná technika, 23x16 cm. Signováno vpravo dole K. Souček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

113812. Milenci s knihou
Dražba ukončena:31.03.2024 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč