Karel Souček (*1915) - Matka s dětmi

Kombinovaná technika, 48x38 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 49. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen, papír mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

305157. Matka s dětmi
Dražba ukončena:11.06.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč