Karel Souček (*1915) - Kytice

Olej na plátně, 47x37 cm. Signováno vlevo dole K. Souček 75. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen písemný posudek PhDr. Tomáše Vlčka Csc.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

71788. Kytice
Zbývá:10 dnů, 10 hodin
Konec dražby:27.01.2022 21:49:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč