Karel Souček (*1915) - Krajina

Olej na kartonu, 50x64 cm. Signováno vpravo dole Karel Souček 73. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

45375. Krajina
Dražba ukončena:28.05.2020 20:22:07
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:5 500 Kč