Karel Souček (*1915) - Krajina

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 27x39 cm. Signováno vlevo dole K. Souček. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 68 cm

 

o autorovi: Český malíř, grafik, ilustrátor a pedagog. Narozen 1915 v Kročehlavech u Kladna, zemřel 1982 v Kladně. Studoval Uměleckoprůmyslovou školu a AVU, kde později učil a v létech 1967 – 1969 vykonával i funkci rektora. Figuralista, maloval výjevy z ulic, pracovního prostředí, známý je i jeho cyklus o Donu Quijotovi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo
152114. Krajina
Dražba ukončena:04.01.2026 20:17:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 100 Kč 04.01.2026 20:14:27 19717
1 000 Kč limit (04.01.2026 19:22:56) 177
1 000 Kč limit (04.01.2026 20:14:26) 177