Václav Souček - Konvolut 2 grafických listů Zlatá ulička a Týnská ulička

Lepty s akvatintou, 19x22 cm a 23x15 cm. Oba signovány tužkou Souček. Volné listy.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

61339. Konvolut 2 grafických listů Zlatá ulička a Týnská ulička
Dražba ukončena:14.07.2021 21:53:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč