Karel Souček (*1885) - Hlava muže

Kombinovaná technika, 48x37 cm. Signováno vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1885 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

53783. Hlava muže
Dražba ukončena:17.12.2020 22:00:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč