Karel Souček (*1885) - Dr. Věra Švestková

Tuš a akvarel, 78x49 cm. Signováno a datováno vlevo nahoře K. Souček 42. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

26649. Dr. Věra Švestková
Dražba ukončena:17.01.2019 19:52:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč